Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Обласний зліт юних волонтерів

volonterЗа сприяння управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації 20 травня у НВК №4 м. Рожище відбувся обласний зліт юних волонтерів під назвою: «Зігріє серце крапля доброти».

Мета проведення волонтерського зльоту - це єднання волонтерів – людей, які за покликом серця допомагають тим, хто потребує уваги та розуміння, підведення підсумків волонтерської роботи за рік, обговорення молодіжних проблем та шляхів їх вирішення, обмін досвідом волонтерської роботи.

У зльоті взяли участь представники найактивніших волонтерських загонів, зокрема Оласюк Іванна, учениця Залізницького НВК та Зімич Тетяна – Любешівський НВК, які разом із своїми командами протягом року працювали із дітьми-сиротами, людьми похилого віку, проводили профілактику негативних явищ та взагалі займали активну громадську позицію, проявляючи якості справжнього молодіжного лідера.

Для офіційного відкриття зльоту були запрошені представники органів влади та місцевого самоврядування м. Рожище, громадських партнерських організацій м. Луцька.

У рамках зльоту відбулося нагородження найактивніших волонтерських загонів, зокрема Залізницького НВК та Любешівського НВК.   Урочисту церемонію нагородження лауреатів і переможців провели заступник начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Валентина Ярославівна Загрева та провідний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Григорівна Малащук.

Отож не будьте байдужими, долучайтеся до благодійних справ – і світ стане ДОБРІШИМ!

 

Римарчук А.А., заступник

директора з виховної роботи