Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

«Молодь обирає здоров’я»

zdorovНещодавно у м. Ковелі відбувся обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Про цінність здоров’я та шкідливі звички, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя та формування безпечної поведінки агітували 16 команд Волинської області. Учасниками цього конкурсу стали учні Залізницького НВК.

Під час свого виступу команда «Живчики» показала музично-спортивну міні-композицію, яка розкрила тему виступу. Діти проявили оригінальність та високий рівень виконавчої майстерності, вокальні, хореографічні та спортивні здібності. Вони пояснили: вести здоровий спосіб життя – це бути життєво активним, правильно харчуватися та збагачувати свій внутрішній світ через спілкування, милосердя, кохання, дружбу, цілеспрямованість, успішність та любов до ближнього.

Вітаємо наших учасників та бажаємо їм подальших творчих успіхів.

 

                                                               Голова відділу «Шкільне життя»