Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Методи підвищення якості та ефективності уроку англійської мовиenglish

22/02/2013р. у нашому закладі відбувся теоретично-практичний семінар вчителів англійської мови за темою «Методи підвищення якості та ефективності уроку англійської мови», в якому взяли участь педагоги загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. району.

Учасникам семінару був показаний урок вчителя англійської мови Засєкіної Катерини Іванівни з використанням відеоматеріалів Британської Ради, рекомендованих відділом освіти з метою ширшого впровадження аудіовізуальних засобів на уроках англійської мови.

Гості були активними учасниками майстер-класу, проведеного Токарчук Оксаною Петрівною, тренером в рамках проекту «Освіта для демократичного громадянства», метою якого було продемонструвати різноманітні методи та прийоми для підвищення інтересу учнів до вивчення англійської мови.

Присутні також ознайомилися із досвідом роботи вчителів англійської мови Русило Ніни Андріївни (Любешівський НВК), тренера в рамках проекту Корпусу Миру «Seed», яка провела навчальний тренінг та вчителя координатора Люб’язівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тонковид Тетяни Юріївни, яка поділилася власним досвідом викладання англійської мови у першому класі.

Методист районного відділу освіти Рипіч Наталія Павлівна дала рекомендації щодо підготовки випускників до здачі ЗНО з англійської мови, підвела підсумки роботи вчителів району за перший семестр 2012-2013 н.р. та наголосила на практичній значимості проведення таких семінарів.