Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

«Лечу лелекою крізь тисячі завій туди, де витоки думок

моїх та мрій»

02 лютого Залізницький навчально-виховний комплекс відчинив двері для своїх учнів на свято Зустрічі випускників, яких цього року було чимало. Вони покинули поріг школи 5,10,15,20,25,30,35,40 та 45 років тому. А цього вечора змогли знову пройтися шкільними коридорами, завітати до свого класу та поринути у ті безтурботні роки юності.

І як приємно було бачити радісні посмішки, міцні обійми, щирі привітання рідних між собою людей.

Школа радо прийняла гостей! Для них було організоване свято. Програма заходу була насиченою, емоційною та феєричною. Дивлячись на фото шкільного життя, усі змогли поринути у казковий світ дитинства та юності, пригадати приємні епізоди зі шкільних років. Невимовно цікавими були виступи випускників нашого НВК зі словами привітань для присутніх. Виконання душевних та щирих пісень торкнуло серця кожного. Адже ніщо так не спонукає до роздумів, до спогадів як пісня.

Та не тільки вони стали подарунком для гостей. Танець «Циганочка», у виконанні дівчаток, зачарував, дав змогу людським емоціям бути щирими та гучними. Глядачі не скупилися на оплески і підтримували школярів. Цікавим став виступ учениць музичної школи, які виконали українську народну пісню «». Тобто усе було зроблено для того, щоб в залі панувало відчуття врочистості та свята.

Роки летять, а заклад не старіє, і саме тому директор НВК з радістю привітав усіх присутніх та ознайомив їх зі всім новим, чого вдалося досягнути та з планами на найближче майбутнє.

Звичайно, ми не забули надати слово і нашим гостям. Кожен виступ був відвертим, приємним та щирим. Квіти, побажання, подарунки були подаровані першим учителям, класним керівникам, рідній школі. А тому і в залі, де відбувалося дійство, панувала атмосфера радості – спогади про незабутні роки дитинства спліталися з дзвінким сміхом. А величезна кількість кольорових кульок по завершенні свята створила заряд позитиву на весь подальший вечір.

Проведення такого заходу дало нам можливість ще раз упевнитися, що наше життя нерозривно пов’язане зі школою. Тому, шановні випускники, памятайте, що ми завжди чекаємо на вас, адже хто як не ви творили, творите прекрасний світ, світ під назвою «Школа».