Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Шановні працівники та вихованці Залізницького НВК!new year

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Від усього серця бажаємо, щоб трепет святкового настрою зберігався якомога довше і надихав вас на добрі справи. Напередодні цих свят всім нам хочеться, щоб наші надії виправдалися, а очікування відбулися. Новий рік та Різдво Христове тісно пов'язані між собою. Обидва ці свята символізують «початок», «оновлення». Не випадково у традиційних колядках звучать такі слова: «Радуйся, ой, радуйся, земле, Син Божий народився». Нехай радість завжди буде у ваших сім'ях, радуйте один одного, діліться радістю з оточуючими, і тоді, дійсно, ця Різдвяна радість запанує на нашій землі.

Нехай новий, 2013-й рік, принесе більше стабільності, впевненості у завтрашньому дні і добробуту. Нехай і на роботі, і вдома у вас все буде добре!

             А для того, щоб гарно зустріти Новий рік, запрошуємо вас на святкування.


 

Клас

Дата проведення

Новорічне свято

Час

Відповідальні

1-4

29.12.

«Новий рік у казці»

1000-1300

ЗВР, вчителі початкових класів

9-11

29.12.

«Новий рік у НВК»

1600-2000

ЗВР, класні керівники

5-8

30.12.

«Новий рік у казці»

1500-1800

ЗНР, ЗВР, класні керівники

 

Адміністрація Залізницького НВК