Вітаємо Вас на офіційному сайті Залізницької загальоносвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідній школі, в якій ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізницька школа працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 Миколай мандрує світом

 http://starlife.com.ua/media/photo/big/Y7ZPIHQWGK.jpg

У Залізницькому НВК відбувся театралізований захід «Миколай мандрує світом» за участю учнів 6-Б  та 11 класів. Учасники з вітаннями відвідали школярів у кожному класі, побажали їм міцного здоровя, безмежної радості, щоб були слухняними та чемними, а також подарували хороші подарунки. Усі учасники майстерно виконали свої ролі. Про це свідчать гучні оплески школярів та маленьких глядачів садочка «Малятко».