Новини школи

Зустріч Нового року в Залізницькому НВК

4234234 - копия

fotozvit

 

Шановні учні, вчителі, батьки!

novorichna-maysternya.8

З 20 по 27 грудня у Залізницькому НВК працюватиме Новорічна майстерня.  Перші три дні дітлахи виготовлятимуть тут новорічні листівки та подарунки. Усі бажаючі можуть долучитися до цієї справи та власноруч зробити подарунок для своїх друзів, знайомих. Також у майстерні навчатимуть виготовляти оригінальні новорічні та різдвяні прикраси.

Святий Миколай у НВК завітав

20171219 100805

У грудневі довгі ночі і такі короткі дні, коли час у передсвятковій метушні летить дуже швидко, учні Залізницького НВК разом із вчителями намагаються проводити його цікаво та весело. От і не встигли оглянутись - як уже День святого Миколая Чудотворця! А це особливе свято і для малих, і для дорослих.

Маленькі янголята та чортенята завітали до школярів, щоб розповісти цікаву історію свята і якими потрібно бути, аби отримати подарунки від святого Миколая. 

«Ми можемо торкнутися до слова,

Як промінь до неспокою води…»

20171215 150643 

Такі слова є у збірці «Сповідь серця», автором якої є П.Ю.Ярмолюк, учитель української мови та літератури Залізницького НВК.  «Ми хочемо торкнутися до слова…» - таку назву мала зустріч шанувальників і любителів поетичного слова у нашій літературній вітальні.