Новини школи

МО вчителів іноземної мови Залізницького освітнього округу

20180214 095110

Обмін  досвідом – необхідна складова розвитку професійного росту вчителя. З метою підвищення педагогічної майстерності у нашій школі 14 лютого відбулося засідання окружного методичного об’єднання вчителів іноземної мови Залізницького освітнього округу № 5.

IMG 20180214 132700

14.02.2018 року в Залізницькій загальноосвітній школі імені Івана Пасевича відбулося засідання вчителів природничих дисциплін Залізницького освітнього округу №5. У засіданні взяли участь вчителі біології та географії округу.

Гості мали змогу відвідати урок географії у 7 класі «Природні зони Африки» (вчитель – Олена Григорівна Швирид, спеціаліст І категорії), де учні в групах досліджували різні природні зони материка. Цікавинкою уроку було застосування комп’ютерної програми Plikers для оцінювання навчальних досягнень учнів.

  Таланти рідного краю

IMG 20180123 135

 Віками джерелом  пізнання історії,культури й духовності українського народу  було і є народне мистецтво.  Нині спостерігаємо спалах інтересу до  улюбленого різновиду  народної творчості -  виготовлення ляльки-мотанки, ляльки-оберегу.  Захоплення переросло  у світ краси для Людмили Іванівни Турик, жительки села Залізниця, учителя трудового навчання  нашої школи, яка переплела в єдине  любов та інтерес  до прекрасного. Душа у неї творча, наполеглива, натхненна. І як результат – чарівні ляльки, вишивки, картини, обереги, які  вона творить інтуїтивно.

Радіємо успіхам наших вихованців та їх учителів

ce6d25130a17

    У ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів з навчальних предметів  вже  маємо 14 переможців. Честь району в області цьогоріч представляли: Потапчук Тарас , 11 клас,  історія України, географія  – учителі: Бас М.П., Швирид О.Г., Токарчук Яна, 9 клас – учитель Шеметило О.Г.,  Мінчук Софія, 8 клас,  трудове навчання -  учитель Турик Л.І., Бас Андрій. 9 клас, Черевко Гання, 8 клас, історія України  - учитель Бас М.П.,  Бас Андрій, 9 клас та Баран Анастасія, 11 клас брали участь  в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт при МАН  – учитель Ковальчук О.П. Особливо відзначився Потапчук Тарас, здобувши  в області ІІ  місце з історії України та ІІІ місце з географії.  ІІ місця на обласному рівні посіли учні нашої школи: Токарчук Яна,  Бас Андрій, Черевко Ганна. Вітаємо з перемогою учнів та учителів!

                              Г.Бринчук – заступник директора школи