Новини школи

 Технологія навчання як дослідження

IMG 20180129 1028415

Сучасне життя вимагає від педагогів упровадження та використання інноваційних форм і методів роботи з учнями, тому члени методичного об’єднання вчителів фізико-математичних дисциплін Залізницького освітнього округу №5 взяли участь у семінарі «Технологія навчання як дослідження». Змістова лінія була націлена на формування компетенцій та компетентностей особистості у процесі систематичних навчальних досліджень, мета яких – набуття досвіду дослідницької роботи в пізнавальній діяльності, об’єднання розвитку інтелектуальних здібностей, дослідницьких умінь і творчого потенціалу.

МО вчителів іноземної мови Залізницького освітнього округу

20180214 095110

Обмін  досвідом – необхідна складова розвитку професійного росту вчителя. З метою підвищення педагогічної майстерності у нашій школі 14 лютого відбулося засідання окружного методичного об’єднання вчителів іноземної мови Залізницького освітнього округу № 5.

IMG 20180214 132700

14.02.2018 року в Залізницькій загальноосвітній школі імені Івана Пасевича відбулося засідання вчителів природничих дисциплін Залізницького освітнього округу №5. У засіданні взяли участь вчителі біології та географії округу.

Гості мали змогу відвідати урок географії у 7 класі «Природні зони Африки» (вчитель – Олена Григорівна Швирид, спеціаліст І категорії), де учні в групах досліджували різні природні зони материка. Цікавинкою уроку було застосування комп’ютерної програми Plikers для оцінювання навчальних досягнень учнів.

  Таланти рідного краю

IMG 20180123 135

 Віками джерелом  пізнання історії,культури й духовності українського народу  було і є народне мистецтво.  Нині спостерігаємо спалах інтересу до  улюбленого різновиду  народної творчості -  виготовлення ляльки-мотанки, ляльки-оберегу.  Захоплення переросло  у світ краси для Людмили Іванівни Турик, жительки села Залізниця, учителя трудового навчання  нашої школи, яка переплела в єдине  любов та інтерес  до прекрасного. Душа у неї творча, наполеглива, натхненна. І як результат – чарівні ляльки, вишивки, картини, обереги, які  вона творить інтуїтивно.