Проектні технології у формуванні інноваційної моделі позакласної роботи з екології

20181220 105542 - копия

20 грудня у Залізницькому ліцеї ім. І. Пасевича відбувся обласний семінар-навчання на тему «Проектні технології у формуванні інноваційної моделі позакласноsї роботи з екології». Адже саме проектна діяльність є однією з найперспективніших складових сучасного освітнього процесу. Захід був організований для вчителів біології закладів загальної середньої освіти Любешівського району.

З вітальним словом виступила Кух Ольга Василівна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник Управління гуманітарної політики.

Модератором заходу була директор ВОЄНЦ Остапчук Валентина Адамівна, яка з працівниками центру звернула основну увагу на новий формат методичного супроводу та створення освітнього середовища позашкільної освіти. Були представлені інтерактивні моделі виховної роботи «Хакатон», елементи пермакультури в Новій українській школі, інноваційні підходи до трудового виховання в умовах сучасної школи та природоохоронна робота в закладах освіти територіальних громад.

Про розвиток професійних компетентностей педагогів шляхом проектної діяльності доповів директор ліцею С.Г. Кутинець. Зокрема були представлені Всеукраїнські екологічні проекти, які реалізовані в закладі. Ковальчук О.П., учитель біології, презентувала проект «Компола», а учениця 11 класу Марія Поліщук - проект Zero Waste School від Klitschko Foundation та Coca-Cola Foundation.

Ми щиро дякуємо Управлінню гуманітарної політики Любешівської селищної ради та методисту методичного кабінету Л.В.Олішкевич.

Черевко А.А., заступник директора з виховної роботи