IMG 20180214 132700

14.02.2018 року в Залізницькій загальноосвітній школі імені Івана Пасевича відбулося засідання вчителів природничих дисциплін Залізницького освітнього округу №5. У засіданні взяли участь вчителі біології та географії округу.

Гості мали змогу відвідати урок географії у 7 класі «Природні зони Африки» (вчитель – Олена Григорівна Швирид, спеціаліст І категорії), де учні в групах досліджували різні природні зони материка. Цікавинкою уроку було застосування комп’ютерної програми Plikers для оцінювання навчальних досягнень учнів.

На уроці біології у 9 класі «Складання власного родоводу та демонстрація успадкування певних ознак (за вибором учня)» (вчитель – Олена Петрівна Ковальчук, спеціаліст вищої категорії) для складання родоводу було використано компютерну програму GenoPro. В ході уроку учні складали проект свого родоводу. Роздруковані родинні дерева доповнювали генетичними схемами схрещування, що демонструють успадкування обраної ознаки, визначали тип успадкування цієї ознаки.

На уроках панувала атмосфера доброзичливої взаємодії вчителя та учнів. Та все ж, особливо діти активізувалися саме під час роботи з комп’ютерними програмами.

Виступали зі своїми доповідями також учні – слухачі МАН (науковий керівник – Олена Петрівна Ковальчук). Бас Андрій, учень 9 класу – тема «Роль представників відділу Голонасінні в озелененні села Залізниця Любешівського району». Баран Анастасія, учениця 11 класу – тема «Вплив антропогенного навантаження на поширення лишайників на території села Залізниця».

Члени гуртка «Світ кімнатних рослин» Черевко Надія та Кисіль Анастасія (керівник – Світлана Григорівна Гриценко, спеціаліст вищої категорії) презентували озеленення школи.

На завершення заходів Світлана Григорівна з гуртківцями подарували гостям кімнатні рослини, вирощені та доглянуті на заняттях гуртка.

 fotozvit