І як приємно було бачити обійми цих людей, чути веселий сміх, щирі побажання в адресу один одного. Здається, ніби ніколи і не покидали рідної школи,  завжди були тут: з рідними вчителями, які були поруч, та хорошими друзями. Я впевнена, що кожен з них хотів би повернути час назад, але це неможливо.
  Школа радо прийняла гостей! Для них було влаштоване свято, яке підготували наші школярі. Розпочав святкове дійство директор Залізницького НВК С. Г. Кутинець, який ознайомив присутніх із історією започаткування Залізницької школи,  всім новим, чого вдалося досягнути та з планами на найближче майбутнє.
   Щирі слова лунали для наших гостей. Пісні «Шана вам, вчителі», «Берізка», «Лебеді білі», «Рідна хата», у виконанні школярів, подарували гостям хороший настрій, приємні враження. Цікавим був виступ учениць музичної школи, які виконали композицію «Мамин вальс». Невимовний позитив вдихнули танці «Бджілка» та «Циганочка» у виконанні учениць 3 та 1 класів.
   Звичайно, ми не забули надати слово і нашим гостям. Кожен виступ був відвертим, приємним та щирим, адже тільки хороші слова лунали з вуст гостей. Подяка школі, дорогим вчителям, які відкрили загадковий світ знань,адміністрації та організаторам свята була висловлена усіма випускниками. Адже кожен з нас розуміє важливість зустрічі. Бо саме школа відкриває той світ незвіданого, цікавого, загадкового для кожної людини. Все приємне, добре, радісне починається з неї. І як приємно знати, що ця домівка завжди чекає на нас.