ЗВЕРНЕННЯ ДО СПОНСОРІВ

комерційних, благодійних організацій та приватних осіб

 sponsorВам хочеться робити добро, допомагати дітям, перешкоджати зростанню злочинності, конкретними справами допомагати освіті в рідному селі, районі? Тоді у Вас є реальна можливість підтримки нашого НВК шляхом залучення фінансових та інших ресурсів в реалізацію Програми розвитку закладу, виражаючи при цьому надію на взаємовигідне співробітництво та побажання подальшого росту та процвітання Вам і Вашим організаціям.

Швидко минає час, змінюється життя та незмінною залишається дорога, яка вміло з’єднує в єдине вчора, сьогодні і завтра. Дорога, яка веде до школи. Скільки мрій, думок, прагнень, скільки спогадів пов’язано у кожної людини зі школою! Змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, постійна готовність прийти на допомогу, засновані на активній соціальній позиції, багаторічній родинній турботі про вихованців Залізницького НВК залишаються незмінними.

Ви вкладаєте свої кошти у виховання молоді. Кожний внесок, направлений на поліпшення умов навчання та творчості наших дітей, обернеться ще більшою віддачею, виявленою у здоров’ї, силі та творчому потенціалі майбутнього нашого регіону, нашої Любешівщини, України.

Залізницький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Любешівського району було засновано у 1847 році як Залізницьке народне училище на благодійні пожертвування селян та місцевої селянської общини. Сьогодні у НВК навчається 316 учнів та виховується 86 дошкільників. Фінансування закладу ніколи не було достатнім, а особливо сьогодні, коли система фінансування освіти реформується.

У 2017 році НВК святкуватиме 170-річний ювілей!

На даний час Ви можете допомогти закладу в реалізації наступних проектів:

- ремонт класів, їдальні, рекреацій та приміщень загального користування НВК;

- благоустрій території НВК, створення ігрового майданчика біля початкової школи;

- підготовка до урочистого святкування 170-річччя закладу в 2017 році.

Ваша участь у цих проектах додасть іміджу Вам та Вашій організації. Про Вашу підтримку буде неодноразового наголошено під час проведення загальношкільних та районних заходів, логотип Вашого підприємства буде розміщено на сайті Залізницького НВК.

В разі Вашої зацікавленості адміністрація Залізницького НВК готова розглянути будь-які пропозиції та прийняти будь-яку допомогу в реалізації даних проектів від приватних осіб і організацій.

 

Контактна інформація:

телефон/факс: (03362) 9-84-40

          е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">mynvk@ukr.net

 

Реквізити розрахункового рахунку Залізницького НВК:
ГУДКСУ у Волинській області

МФО 803014

код ЄДРПОУ 02141644

розрахунковий рахунок - 35425008002209

 

Спасибі за розуміння і підтримку!

Сподіваємося, що співпраця триватиме, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

З повагою,

колектив Залізницького НВК