Символами Залізницького НВК є Прапор, Емблема і Гімн. Прапор НВК – це прямокутне полотнище із співвідношенням ширини до його довжини 2:3, що складається з 5 рівних за шириною смуг, які відходять від нижнього лівого кута по діагоналі в порядку з верху до низу синього, жовтого, зеленого, фіолетового, малинового кольорів. Синій та жовтий повторюють кольори державної символіки України, зелений - символіки Любешівського району, фіолетовий – символіки Залізницької сільської ради. Малиновий колір символізує благородність, як свідчення збереження і продовження найкращих традицій, могутність духу і волі, що допомагають єднати уми і серця, здобувати нові перемоги.

 

Емблема НВК - золотистий круг, на тлі якого малиновим кольором зображено перо, силуети дітей, книгу, гроно калини – як свідчення високого духу НВК, його історичних прагнень, унікальності.
Книга – священне джерело знань, яке несе в собі таємниці історії та дарує досвід поколінь; перо – розвиток усіх обдарувань, талантів, з якими народжується дитина; гроно калини – символ України, міць морального духу; силуети дітей – безкінечність людського роду, наше майбутнє.
Золотистий колір символізує силу, яка черпається з прадавніх батьківських джерел; вірність обраній справі та рідному НВК; чесність, що допомагає завжди залишатися Людиною.
Емблема НВК покликана служити надійною основою формування громадянських рис особистості, її патріотизму, національної свідомості, активної життєвої позиції.

 

 

Гімн НВК

Слова Вікторії Кисель
Олександра Ярмолюка
Музика Альони Бас


Ту стежину не забуть, яка
По прадавній батьківській землі
Нас веде у рідний НВК,
Де найкращі друзі й вчителі.

Ти стоїш в трояндовій короні,
Над тобою безпорадний час.
Хай у нас посивіють і скроні,
Все одно ти кликатимеш нас.

Мудрістю напоєні, з якою
У доросле летимо життя,
Але завше будемо з тобою
В спогади вертати з майбуття.