Чари осіннього балу

 Осінь – золота пора миру, злагоди, любові, пора незнаної краси! Осінній бал… Що може бути романтичнішим та захопливим?! Ось уже котрий рік поспіль Залізницький навчально-виховний комплекс відкриває свої двері для усіх учнів та вчителів, щоб разом поринути у незбутню казку осіннього балу.

Немов квіточки порозквітали дівчата у своїх бальних та вечірніх сукнях, хлопці ж, як належить справжнім джентельменам, віддали перевагу класичним костюмам. Усі пари зібрались в актовій залі закладу. Хвилююча мить. Звучить музика, загорається яскраве світло, починається урочисте відкриття свята «Осінній бал 2012».

Право на організацію та проведення свята дісталось учням девятих класів та педагогу-організатору. Вони доклали чимало зусиль для того, щоб свято перетворилося на чарівну казку.

  «Осінній бал - 2012» увібрав у себе всі найкращі особливості аристократичного та сучасного часу. Участь у програмі взяли пари з різних класів. Саме вони творили магію вечора: читали ліричні поезії, співали, танцювали, підготували, навіть, кліп на сучасну пісню. А все це оцінювали та підсумовували члени журі.

 Здається, весь НВК поринув у магію танцю та святкових вогнів, коли кавалери зі своїми партнершами закружляли у вихорі вальсу. От тільки об’єктивне журі сумлінно працювало і весь час спостерігало за учасниками.

Поки тривало голосування та підрахунок голосів, для гостей балу звучала сучасна музика, були проведені різноманітні конкурси. Той захват та іскорки в очах свідчили про те, що наші учні – всебічно розвинена та надзвичайно активна молодь.

 Головна мить усього вечора – оголошення результатів голосування. Титулом Короля та Королеви «Осіннього балу - 2012» нагороджено Ярмолюка Олександра Вадимовича та Михальчук Софію Сергіївну, пару з 8-Б класу.

Після цього для гостей свята була проведена дискотека, під час якої всі отримали максимум задоволення та гарного настрою.

 

Оласюк Іванна, Президент Залізницького НВК