205 відчайдухів штормували цими вихідними «корону Бескидів» –

гору Пікуй: тут відбувався

Відкритий чемпіонат Львівщини зі спортивного туризму

Минулої неділі, 4 листопада, на межі Львівщини та Закарпаття успішно завершився Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного туризму «Пікуяна-2012»– масовий зірковий похід-сходження на гору Пікуй (1408 м). Незважаючи на холод, опади та дуже сильний вітер, сходження на вершину здійснили 205 учасників з чотирьох областей України, які сформували 15 команд. Цьогорічна «Пікуяна» стала наймасовішою за роки Незалежності. Зокрема, у змаганнях вперше взяли участь команди з Волині та Донеччини.

         Організатори спортивного заходу – Львівська обласна федерація спортивного туризму та Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА спільно з Федерацією Скаутів «Галицька Русь» і Туристично-альпіністським центром «Скеля».

Урочисте відкриття змагань відбулося 2 листопада на Ужоцькому перевалі в присутності членів Оргкомітету, суддівської колегії та співробітників Державної прикордонної служби України.

Проведення цьогорічного чемпіонату стало можливим завдяки підтримці Всеукраїнського благодійного фонду «Відкриті серця» у рамках проекту «100 добрих справ до 100-річчя українського скаутингу» та Фонду Анатолія Лісіцина (м. Ярославль), який вже вдруге підтримує змагання в рамках Міжнародного гуманітарного проекту «MemoriaPatriae» (Пам’ять Вітчизни).

         Масовий захід для молоді та любителів активного способу життя відбувся за сприяння Воловецької та Турківської райдержадміністрацій,Ужанського національного природного парку, а також ВМГО «Національна Організація Скаутів України».

         Учасники вшанували пам’ять воїнів, які загинули у Карпатах у роки Першої та Другої світових воєн і поклали квіти до розташованих на Ужоцькому перевалі некрополя жертв Першої світової війни та пам’ятних знаків легіонерам УСС і воїнам-визволителям України від фашистських загарбників.

У змаганнях взяла участь і команда Залізницького НВК. Нам випала честь бути запрошеними нашими друзями - Федерацією Скаутів «Галицька Русь». Враження, які в нас залишилися неможливо передати словами, але їх відобразять фото , які залишились у нас на згадку.