«Зараз триває перевірка даних атестата про повну середню освіту та сертифікатів ЗНО. Після закінчення перевірки, вступник отримає лист-підтвердження. А вже після цього можна буде зайти до «Кабінету» і повноцінно використовувати «Електронний вступ» для подачі заявок», – зазначає Леся Куруц.

За інформацією МОНмолодьспорту, цікавість абітурієнтів до системи електронної подачі заяв на вступ до ВНЗ перевищила усі очікування.

Найбільш активні абітурієнти намагались зареєструватися у системі починаючи з 24.00 год. цього дня. Система запрацювала о 7 ранку, і вже за перші 2 години роботи «Електронного вступу» кількість зареєстрованих сягнула майже 4000 осіб.

Станом на 13.00 год. – 8 000 бажаючих отримали повідомлення про активацію власного кабінету в системі «Електронного вступу».

Наразі, за інформацією розробників системи, триває перевірка введених абітурієнтами даних. І уже найближчим на вказані електронні адреси надійдуть повідомлення про активацію.

«Хвилюватися через те, що Ви впродовж години не активували «Кабінет», немає потреби. На виконання цієї процедури передбачено 24 години», – говорить Олеся Куруц.

За оперативним даними міністерства, наразі до системи приєдналися 300 вищих навчальних закладів. До кінця дня очікується 100% їх підключення до системи «Електронного вступу».