Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Проектні технології у формуванні інноваційної моделі позакласної роботи з екології

20181220 105542 - копия

20 грудня у Залізницькому ліцеї ім. І. Пасевича відбувся обласний семінар-навчання на тему «Проектні технології у формуванні інноваційної моделі позакласноsї роботи з екології». Адже саме проектна діяльність є однією з найперспективніших складових сучасного освітнього процесу. Захід був організований для вчителів біології закладів загальної середньої освіти Любешівського району.

З вітальним словом виступила Кух Ольга Василівна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник Управління гуманітарної політики.

Толерантність врятує світ

46446

У Залізницькому ліцеї ім. І.Пасевича до Міжнародного дня Толерантності було проведено захід:"Толерантність врятує світ". Мета заходу: глибше ознайомити здобувачів освіти з поняттям " Толерантність", виховувати почуття поваги один до одного, звичаїв, традицій і культури різних народів,сприяти розвитку в здобувачів освіти самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, якими вони є, розвивати терпимість до відмінностей між людьми!!! 
Будьмо толерантні)))

Перший дзвінок у Залізницькому ліцеї імені Івана Пасевича 

DSC 2119 - копия

Ось і продзвенів Перший дзвінок у Залізницькому ліцеї імені Івана Пасевича. Свято яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Адже після літніх канікул так приємно прийти на шкільне подвір’я та зустріти друзів.

Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму.

privat3

Шановні працівники ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І.Пасевича», які отримують заробітну плату у ПриватБанку просимо терміново звернутися у відділення банку для приєднання до Залізницького ліцею ім. І.Пасевича, у зв’язку із створенням власної бухгалтерії.

Адміністрація