Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

 Школа молодого педагога

20180305 145946

Школа молодого педагога

Однією з форм підвищення фахової майстерності молодих учителів, формування їх  творчої індивідуальності   є «Школа молодого педагога». Нещодавно  у нашій школі   відбулося  чергове заняття. На цей раз молоді педагоги: Михалик Н.Ю., Макарчук Г.С., Швайко Г.В.,Поліщук Л.С.,          Лащ  М.О. мали змогу отримати ділові поради практичного психолога Данилик Р.П. та  соціального педагога  Дудко Г.П. щодо запобігання конфліктів в учнівському колективі; проаналізувати педагогічні ситуації , що виникають у процесі  спілкування учителя та учня. Разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Бринчук Г.П. моделювали у формі ділової гри структуру уроків відповідно до обраного типу.

Тиждень початкових класів у Залізницькій школі

DSCF3606

Із 19 по 23 лютого у Залізницькій школі проходить Тиждень початкової школи. Усі вчителі творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Робота  спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

Його головна мета: провести справжнє свято для дітей, створити атмосферу радості, насолоди від творчості.

 Технологія навчання як дослідження

IMG 20180129 1028415

Сучасне життя вимагає від педагогів упровадження та використання інноваційних форм і методів роботи з учнями, тому члени методичного об’єднання вчителів фізико-математичних дисциплін Залізницького освітнього округу №5 взяли участь у семінарі «Технологія навчання як дослідження». Змістова лінія була націлена на формування компетенцій та компетентностей особистості у процесі систематичних навчальних досліджень, мета яких – набуття досвіду дослідницької роботи в пізнавальній діяльності, об’єднання розвитку інтелектуальних здібностей, дослідницьких умінь і творчого потенціалу.

МО вчителів іноземної мови Залізницького освітнього округу

20180214 095110

Обмін  досвідом – необхідна складова розвитку професійного росту вчителя. З метою підвищення педагогічної майстерності у нашій школі 14 лютого відбулося засідання окружного методичного об’єднання вчителів іноземної мови Залізницького освітнього округу № 5.