Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Тиждень трудового навчання

IMG 20180320 151406

     Дуже цікаво пройшов   у нашій школі тиждень трудового навчання. З 12 по 16 березня школярі активно розгадували кросворди, головоломки, ребуси про працю. Кожної перерви упродовж тижня проходили майстер-класи з виготовлення сувенірів, паперових весняних квітів, які проводили самі здобувачі освіти, а саме: Оласюк Марія – 9 клас, Шеметило Марія – 9 клас, Бас Єлизавета – 6-А клас,Швайко Яна – 6-А клас .

       Затримувалися учителі, працівники школи, батьки та самі школярі у коридорі школи біля виставки кулінарних газет та журналів, літератури по рукоділлю.

У Залізницькій школі виступив знаменитий «Кантабіле»

Копия 20180315 144638

«Музика, яка одного разу увірвалась у вашу душу, стає її частинкою і ніколи не вмирає» (Вільгельм Лейбніц).

Цей вислів уповні стосується творчості академічного камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії – унікального колективу із тривалою історією, який займає почесне місце у скарбниці української музичної культури. Його концертом, який відбувся 15 березня, могли насолодитися учні  Залізницької ЗОШ І-ІІІст. ім. І. Пасевича.

Майстерність виконавців прекрасних мелодій порадувала юну публіку. Кожен номер програми викликав бурхливі оплески та емоції. Музичний захід відбувся під керівництвом блискучого музиканта-віртуоза, народного артиста України Товія Рівця.

 

 

Змагаймось за нове життя lukrain     

 Щороку учні нашої школи  є активними учасниками і переможцями  Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя», присвяченого Лесі Українці, адже  метою конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси. Сам конкурс  - заочний, він проводиться як творче змагання учнівської молоді в номінаціях: «Декламація», «Інсценізація», «Твір»», «Аудіовізуальний твір» та ін..  

ОГОЛОШЕННЯ!

x b1523d8d 

15 березня о 13:30 у Залізницькій ЗОШ І-ІІІст. ім. І. Пасевича виступить академічний камерний оркестр «Кантабіле» Волинської обласної філармонії.

Музичний захід відбудеться під керівництвом блискучого музиканта-віртуоза, народного артиста України Товія Рівця.

Відомий колектив, який знаний не лише в Україні, з концертною програмою відвідує райони області з метою показати красу і витонченість камерної музики.

 Запрошуємо усіх бажаючих !

 Вхід 15 грн.

 Адміністрація Залізницької  ЗОШ І-ІІІст. ім. І. Пасевича