Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Районний семінар вчителів початкових класів

Минулої пятниці в Залізницькому навчально-виховному комплексі відбувся районний семінар вчителів початкових класів. Основна увага була приділена педагогічній творчості учителя в процесі реалізації вимог Державного стандарту. У програму семінару було включено проведення вчителями перших класів відкритих уроків. У 1-А класі, вчитель Віра Віталіївна Оласюк (спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»), провела урок навчання грамоти: читання «Звук [ш], позначення його буквою «ша». Читання складів, слів. Зіставлення звуків [ж] - [ш]. Анаграми».

У 1-Б класі, вчитель Олена Петрівна Швайко(спеціаліст), був даний урок навчання грамоти. «Письмо малої букви ш. Підготовчі графічні вправи. Написання складів, слів, речень».

Шановні працівники та вихованці Залізницького НВК!new year

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Миколай мандрує світом

http://starlife.com.ua/media/photo/big/Y7ZPIHQWGK.jpg

У Залізницькому НВК відбувся театралізований захід «Миколай мандрує світом» за участю учнів 6-Б  та 11 класів. Учасники з вітаннями відвідали школярів у кожному класі, побажали їм міцного здоровя, безмежної радості, щоб були слухняними та чемними, а також подарували хороші подарунки. Усі учасники майстерно виконали свої ролі. Про це свідчать гучні оплески школярів та маленьких глядачів садочка «Малятко». 

Виховання пізнавальних інтересів та розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури і в позакласній роботі

27 листопада на базі Залізницького НВК відбувся семінар учителів української мови та літератури району на тему «Виховання пізнавальних інтересів та розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури і в позакласній роботі». У роботі семінару взяли участь близько 35 вчителів Любешівського району.

Програма була надзвичайно насиченою та змістовною. Розпочали семінар рядом відкритих уроків: