Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Правова пропаганда серед молоді та робота з дітьми

з девіантною поведінкою

Насиченим виявився минулий тиждень у нашому НВК. У вівторок було проведено засідання школи психологічних знань класних керівників Залізницького освітнього округу. На ньому були присутні Г. П. Бринчук, методист районного відділу освіти з виховної роботи, та класні керівники з окружних шкіл.

В основу засідання лягли форми корекційної роботи з дітьми девіантної поведінки та поради щодо їх подолання. Присутнім були дані рекомендації щодо впливу, планування виховної роботи з дітьми даної категорії. Особливу увагу було приділено роботі дорослих з агресивними, гіперактивними та тривожними дітьми. Не менш важливим стали поради для класних керівників з батьками дітей девіантної поведінки.

Районний семінар вчителів початкових класів

Минулої пятниці в Залізницькому навчально-виховному комплексі відбувся районний семінар вчителів початкових класів. Основна увага була приділена педагогічній творчості учителя в процесі реалізації вимог Державного стандарту. У програму семінару було включено проведення вчителями перших класів відкритих уроків. У 1-А класі, вчитель Віра Віталіївна Оласюк (спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»), провела урок навчання грамоти: читання «Звук [ш], позначення його буквою «ша». Читання складів, слів. Зіставлення звуків [ж] - [ш]. Анаграми».

У 1-Б класі, вчитель Олена Петрівна Швайко(спеціаліст), був даний урок навчання грамоти. «Письмо малої букви ш. Підготовчі графічні вправи. Написання складів, слів, речень».

Шановні працівники та вихованці Залізницького НВК!new year

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Миколай мандрує світом

http://starlife.com.ua/media/photo/big/Y7ZPIHQWGK.jpg

У Залізницькому НВК відбувся театралізований захід «Миколай мандрує світом» за участю учнів 6-Б  та 11 класів. Учасники з вітаннями відвідали школярів у кожному класі, побажали їм міцного здоровя, безмежної радості, щоб були слухняними та чемними, а також подарували хороші подарунки. Усі учасники майстерно виконали свої ролі. Про це свідчать гучні оплески школярів та маленьких глядачів садочка «Малятко».