Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Методи підвищення якості та ефективності уроку англійської мовиenglish

22/02/2013р. у нашому закладі відбувся теоретично-практичний семінар вчителів англійської мови за темою «Методи підвищення якості та ефективності уроку англійської мови», в якому взяли участь педагоги загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. району.

15132132Рефреш-семінар для вчителів основ здоровя базових навчальних закладів Любешівського району

 

Борімося з вірусом, а не з людьми

Джонатан Ман

 

З того часу, як було відкрито новий вірус, епідемія ВІЛ/СНІДу охопила весь світ і на цей час уже забрала десятки мільйонів жителів, залишила сиротами десятки мільйонів дітей. Регіон Східної Європи та Центральної Азії залишається єдиним у світі, в якому епідемія продовжує набирати сили, хоча темпи її зростання дещо знизилися.

20 лютого 2013 року на базі Залізницького НВК відбувся рефреш-семінар для вчителів основ здоров’я базових навчальних закладів району.

Загальношкільні батьківські збори

DSCF7451

У п’ятницю 15 лютого в приміщенні НВК відбулися загальношкільні батьківські збори. Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей.

Відкрив збори директор С.Г. Кутинець, який привітав усіх зі святом Стрітення Господнього та побажав сімейного добробуту, любові, миру та процвітання. Також ознайомив батьків з порядком денним, після чого школярами НВК був проведений концерт. Після святкового заходу розпочалися збори, на обговорення яких були винесені такі питання:

Den-Svyatogo-Valentina-v-restorane-CHervona-kalina full

Любов – це мить, що дає життя вічності.

Л. С. Сухоруков

14 лютого у нашому НВК відбулося свято до Дня  Закоханих.

Саме у цей день, у День святого Валентина, хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії. Тому організатори свята, учні 8-Бкласу, запропонували школярам виховний захід «Феєрія кохання».