Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Милі представниці чарівної
 
половини людства!
 
 march8
Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
***
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.
***
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання.
 
 

Методи підвищення якості та ефективності уроку англійської мовиenglish

22/02/2013р. у нашому закладі відбувся теоретично-практичний семінар вчителів англійської мови за темою «Методи підвищення якості та ефективності уроку англійської мови», в якому взяли участь педагоги загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. району.

15132132Рефреш-семінар для вчителів основ здоровя базових навчальних закладів Любешівського району

 

Борімося з вірусом, а не з людьми

Джонатан Ман

 

З того часу, як було відкрито новий вірус, епідемія ВІЛ/СНІДу охопила весь світ і на цей час уже забрала десятки мільйонів жителів, залишила сиротами десятки мільйонів дітей. Регіон Східної Європи та Центральної Азії залишається єдиним у світі, в якому епідемія продовжує набирати сили, хоча темпи її зростання дещо знизилися.

20 лютого 2013 року на базі Залізницького НВК відбувся рефреш-семінар для вчителів основ здоров’я базових навчальних закладів району.

Загальношкільні батьківські збори

DSCF7451

У п’ятницю 15 лютого в приміщенні НВК відбулися загальношкільні батьківські збори. Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей.

Відкрив збори директор С.Г. Кутинець, який привітав усіх зі святом Стрітення Господнього та побажав сімейного добробуту, любові, миру та процвітання. Також ознайомив батьків з порядком денним, після чого школярами НВК був проведений концерт. Після святкового заходу розпочалися збори, на обговорення яких були винесені такі питання: