Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

zdorov«Молодь обирає здоров’я»

Нещодавно у м. Ковелі відбувся обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Про цінність здоров’я та шкідливі звички, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя та формування безпечної поведінки агітували 16 команд Волинської області. Учасниками цього конкурсу стали учні Залізницького НВК.

Психолого-педагогічний супровід учнів під час переходу з початкової школи до середньої

  Діти, які пізнали радість напруженої,

успішної навчальної праці,

накопичують величезний запас

       оптимізму й творчої енергії.

                                                                                                               С.Лисенкова

Питання переходу учнів школи з молодшої ланки до середньої не раз обговорювалося практичними психологами, і в кожного з них вироблені свої підходи до вирішення цієї проблеми. Адаптація учнів початкової школи до навчання в середній ланці відіграє важливу роль у подальшому навчанні й вихованні дитини як гармонійної особистості. Психологи останнім часом упевнено називають це кризою. Ця криза створюється логікою навчання в школі, нести куванням програм початкової і середньої школи, невиправдано різким і непродуманим переходом з однієї соціальної ситуації в іншу.

У кожному дитячому серденьку, ніби в скриньці, захований нам всім потрібний скарб…

3 квітня в приміщенні Залізницького НВК відбувся щорічний окружний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів сіл Лобна, Судче та Березна Воля. Проведення такого свята дозволяє побачити творчі досягнення навчальних закладів, виявити талановитих і обдарованих дітей та залучити юних аматорів до активної участі у мистецькому житті.

Конкурсне журі у складі Г. П. Бринчук, методиста районного відділу освіти, І. В. Оласюк, директора будинку дитячої та юнацької творчості - оцінювало вокальну та сценічну культуру, складність репертуару, професійність виконання, артистичність, емоційність виконання, оригінальність творчої манери, особливості сценічного костюма. Усі учасники поставилися до виступів творчо, а тому художні номери були виконані на високому рівні.

Милі представниці чарівної
 
половини людства!
 
 march8
Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
***
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.
***
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання.