Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

PASHA

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаєм!
Жити в радості й любові від душі бажаєм!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
- Христос Воскрес!
- Воістину воскрес!

На невмирущому полі часу

chornob27 років минуло від того дня, з якого розпочалося нове літочислення для України і всього людства. 26 квітня 1986 року, тихої весняної ночі, на четвертому енергоблоці ЧАЕС прогримів вибух, який сколихнув увесь світ.

Проведення районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності

выаыаывавыа22 квітня 2013 року у Любешівському районному будинку культури відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Зокрема активними учасниками стали і учні Залізницького НВК.

Огляд-конкурс розпочався із виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. На ній були представлені вироби різних технік: з соломки, вироби з полімерної глини, дерева, картини з штучних квітів. Від нашого закладу були подані цікаві учнівські роботи з бісероплетіння, орігамі, пасхальні композиції та вишивка бісером.

Залізницький НВК долучився до Всеукраїнської акції

«Зробимо Україну чистою! 2013»

«Чисто не там, де прибирають,

а там, де не смітять!»

Галина ЗАВЕРТКИНА

аывыаыв Ось і прийшла до нас довгоочікувана справжня весна! Пригріло сонечко, зійшов сніг…а на його місці з’явилося багато бруду та ще минулорічного сміття…

Для кожного з нас Україна розпочинається з рідної домівки, з тієї вулиці, по якій ми ходимо щодня до школи.

Ми самі, наші сусіди чи друзі перетворили наші парки, вулиці й дитячі майданчики на огидні смітники. Придивіться, скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок чи обгортку, пляшку чи гумку. Українці наче забули себе справжніх – дбайливих господарів. Кожен хоче ходити чистими вулицями, бачити в парках зелену траву, а не бите скло і брудний папір.