Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської районної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.

 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 

Детальніше...

Головна

Відбувся випускний бал дошкільнят

DSCF9007

29 травня 2013 р. дошкільна ланка Залізницького НВК урочисто відсвяткувала Випускні бали в двох групах. Незмінна частина випускних свят – концертна програма, головні герої якої – діти. Цими днями вони співали багато пісень, танцювали, жартували, показували свої театралізовані здібності.

Працівники дошкільного підрозділу приготували для дітей багато сюрпризів. Маленькі випускники висловлювали щирі подяки тим, хто протягом кількох років їх виховував, готував до шкільного життя.

Дзвоник останній - перший крок у житті, палкий порив і юності надії.

zvonokПромайнув іще один навчальний рік у нашому НВК. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника, яке пройшло урочисто та організовано. По-святковому прибрано подвір’я, усе прикрашене кольоровими кульками та квітами. У всіх присутніх був піднесений настрій, сяяли очі, розквітали усмішки, дитячій радості не було меж. На свято завітала методист районного відділу освіти Любешівської державної адміністрації Л. В. Махецька, яка побажала усім присутнім добра, безмежної радості, міцного здоров’я та успіхів у всіх починаннях. Теплі слова привітання прозвучали від директора закладу С. Г. Кутинця.

Обласний зліт юних волонтерів

volonterЗа сприяння управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації 20 травня у НВК №4 м. Рожище відбувся обласний зліт юних волонтерів під назвою: «Зігріє серце крапля доброти».

Мета проведення волонтерського зльоту - це єднання волонтерів – людей, які за покликом серця допомагають тим, хто потребує уваги та розуміння, підведення підсумків волонтерської роботи за рік, обговорення молодіжних проблем та шляхів їх вирішення, обмін досвідом волонтерської роботи.

Немеркнуче світло великого подвигу

DSCF8245У ці весняні й теплі дні ми маємо нагоду схилити голови у пам’ять про безсмертний подвиг нашого народу, що вистояв i перемiг у полум’ї Великої Вiтчизняної вiйни.

8 травня, напередодні Дня Перемоги, відбувся святковий концерт у будинку культури с. Залізниця. Активну участь у проведенні заходу взяли школярі Залізницького НВК. Артисти подарували ветеранам та гостям села приємні хвилини радості.

Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни!