20170224 143522    

 

Цікаво і незвичайно проходять предметні тижні у Залізницькому НВК. Зокрема, української мови та літератури, зарубіжної літератури.

 

     Учні із захопленням проводили веселі перерви - розгадували «літературні загадки», кросворди, переглядали мультфільми та художні фільми за вивченими творами. Інформаційні хвилинки – радіогазети дуже часто звучали упродовж тижня у виконанні учнів 8-11 класів.

 

     Для усіх, хто вміє не лише читати, а й фантазувати, малювати «комітетом із розшуку талантів» були оголошені конкурси: малюнків «Казковий дивосвіт», учнівських творів «Квітка улюбленому письменнику», «Якби у наше село приїхала Полліанна…», читців поетичних творів та ін.. Безперечно, найбільше для учнів запам’ятаються літературні свята: “Смійтеся на здоров’я” ( 8 клас, учитель Шеметило О.Г.), «В гостях у Зарубіжної літератури» (5 – 6 класи, учитель Бринчук Г.П.). Інсценізація творів українських та зарубіжних письменників, гумор та іронія, майстерність виконання учнями ролей допомагали присутнім в залі миттєво переноситися в часі зі століття в століття, робити нові відкриття та мандрувати найрізноманітнішими куточками Всесвіту. Приємним сюрпризом для всіх стала звістка про те, що двоє учнів нашого НВК стали переможцями ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Змагаймося за нове життя», присвяченого Лесі Українці ( Бас Єлизавета – 5 клас, Кисіль Анастасія, 10 клас ). Ці учні, а також учителі, які їх готували ( Радкевич Л.А., Масюк Р.В.) у складі групи району будуть учасниками гала – концерту, який відбудеться 11 березня у Чернівцях.

 

Отож, усім бажаємо мандрів та приємних знайомств у світі незвичайної країни – Літератури.

 

 

 

                                                         А.А.Черевко – заступник директора з виховної роботи