Директор Залізницького навчально-виховного комплексу  "загальоосвітня школа І-ІІІст. - дитячий садок"

 Кутинець Сергій Григорович

Високий рівень управлінської культури Кутинця Сергія Григоровича характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створеним сприятливим соціально-психологічним кліматом у колективі, добре розвиненою мережею комунікацій, розвитком творчих здібностей та зростанням професійної майстерності педагогів НВК, колегіальним підходом до управління закладом, широким спектром застосування проектних технологій, вмінням реорганізувати навчальний заклад у Залізницький НВК відповідно до потреб місцевої громади та необхідністю доповнення освітньої карти Любешівщини закладом такого типу, використанням сучасних технологій управління та формування стратегії розвитку закладу.

Сергій Григорович - людина вимоглива і творча. Разом із створеною ним командою однодумців веде постійні пошуки, обговорення та апробації нових методик, технологій, ідей. Він завжди в центрі шкільних подій, справжній господар НВК, вболіває за навчальні досягнення та здоров'я дітей, за охайність і тепло у закладі, якісну організацію навчально-виховного процесу. Вміє цінувати людей, творчо співпрацює з ними. Свій багатий досвід щедро передає колегам. Його уроки - це демонстрація педагогічної майстерності, інтерактивності, здоров’язбережувальних технологій.

       Сергій Григорович Кутинець - сучасний директор, менеджер в системі освіти, який успішно виконує управлінські функції, вміє прогнозувати та планувати, організовувати та керувати, координувати та контролювати процеси, що проходять під його управлінням.