Вітаємо Вас на офіційному сайті ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської селищної ради Волинської області

Цей сайт був створений для того, щоб ви не втрачали зв'язку з навчальним закладом. У будь-якому куточку світу ви можете набрати в браузері  mynvk.org.ua  і побачити що відбувається у рідному ліцеї, в якому ви навчаєтеся чи навчалися та просто згадати по яких коридорах ви бігали в дитинстві.
 Оскільки Залізниций ліцей працює над демократизацією освітнього процесу, то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі. 
  Бажаємо щоб наш сайт  став для педагогів помічником у навчанні дітей, для батьків - порадником у вихованні, а для учнів  - надійним всезнаючим другом.
 Шановні відвідувачі, маємо надію на тісну співпрацю.

 Загальні правила поведінки на сайті

На нашому сайті потрібно поводити себе толерантно по відношенню до всіх відвідувачів сайту. Не потрібні  різкі  висловлювання стосовно користувачів, це завжди зайве. Якщо є зауваження чи пропозиції - звертайтесь до Адміністратора  сайту (скористайтеся особистими повідомленнями). Зневага до інших відвідувачів - вважається одним з найбільших порушень і суворо карається адміністрацією. На сайті суворо заборонений расизм, релігійні та політичні висловлювання. 

Заздалегідь вдячні вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт зручним та ефективним.

 На сайті суворо заборонено:

  • повідомлення, які не мають відношення до змісту статті або до контексту документу, що обговорюється;
  • образи і погрози на адресу відвідувачів сайту;
  • в коментарях заборонені висловлювання, які містять ненормативну лексику,слова що принижують людську гідність;
  • спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, які не мають відношення до контексту даного сайту.

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який ви та інші користувачі заходять щоб працювати, спілкуватися чи висловлювати свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.
    При порушенні правил вам може бути надане попередження. В деяких випадках можливе блокування аккаунту без попередження. Образи  адміністратора сайту також караються  баном  - поважайте працю інших!

Лічільник відвідувачів

Контактна інформація

ЗЗСО "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича"

вул. Лісоградська, 3

с. Залізниця

Камінь-Каширського району Волинської області

  • Тел/Факс:: (03362) 9-84-40

Зв'яжіться з нами